Partnerské stránky:

 

UNSK

 

Ubytovanie na vidieku

 

Visititra

 

Slovakia travel

 

 

 Poklady kraja

 

 

Ponúkame Vám priestory pre Vaše rodinné alebo firemné akcie, kde máte k dispozícii krytý altánok s krbom . Podľa požiadavky pripravíme pečené prasiatko, alebo guláš. Taktiež ponúkame možnosť upiecť si nami pripravené jedlá (špekačky, klobásky, slaninu, ...) na našom ohnisku. Aj Vaše ratolesti sa budú mať, kde zabaviť. Môžu sa hrať na našom detskom ihrisku s preliezačkami a hojdačkami. Kozy, kačice, bažanty a iné zvieratká sa Vám radi predvedú. Navštívte ich. Tešíme sa na Vás ......a Vaše návraty. 

Okres Topoľčany, obec Nemečky

Nemečky ležia v severnej časti Nitrianskej sprašovej pahorkatiny pri juhovýchodnom úpätí Považského Inovca na hornom toku Chotiny. Severne od obce je vodná nádrž s rozlohou 14 ha, ktorá bola vybudovaná ako jedna z prvých v okrese Topoľčany. Vodné dielo v Nemečkách slúži predovšetkým na zachytávanie veľkých prívalových vôd, k zavlažovacím účelom a tiež na chov rýb. Priehrada sa pôvodne využívala aj pre rekreačné účely. Dnes slúži hlavne pre rybárov.

Okres Topoľčany, chránené územie Kulháň

Spoločnosť VIRIDIS ponúka športový rybolov v prekrásnom prostredí chráneného územia Kulháň, ktoré sa nachádza v katastri obce Zlatníky. Netradičný areál s jazierkom plným pstruhov. Na Kulháni je prírodná reštaurácia, kde si návštevníci môžu vlastnoručne chytiť rybu a ugrilovať si ju. Cestou od rybníka k reštaurácii môžu pozorovať diviaky v obore.

Okres Levice, obec Bátovce

Známa vodná nádrž Lipovina bola vybudovaná v roku 1968. Nádrž sa nachádza v obci Bátovce v Levickom okrese, na hranici Podunajskej nížiny a Štiavnických vrchov.

Okres Topoľčany, obec Prašice

Duchonka leží 18 km severozápadne od okresného mesta Topoľčany a štyri km od obce Prašice v nadmorskej výške 275 m a je súčasťou katastra obce Prašice. Priaznivé klimatické podmienky pohoria Považského Inovca a samotná vodná nádrž v brezovo – borovicovom háji robia túto oblasť atraktívnou v rámci letných dovoleniek pri vode, s bohatou ponukou turistiky a cykloturistiky po vyznačených trasách, zberu húb, rybolovu, vodných športov a letnej zábavy s bohatým športovým a kultúrnym vyžitím.

Okres Levice, obec Veľké Kozmálovce

V obci sa nachádza vodná nádrž, ktorá je prepojená s riekou Hron, a okrem iného  zabezpečuje úžitkovú vodu pre Atómovú elektráreň Mochovce. Vodná plocha predstavuje 63 ha a jej dĺžka je 2,6 km. V letnej sezóne slúži aj na rekreačné účely. Ponúka možnosť vodných športov a rybolovu. V blízkosti je futbalové ihrisko. Okolo vodnej nádrže je vybudovaný chodník, ktorí využívajú hlavne korčuliari a cyklisti.

Okres Nitra, obec Jelenec

Autokemping Jelenec sa nachádza 2 km od obce Jelenec pod pohorím Tribeč, medzi okresnými mestami Nitra a Zlaté Moravce. Chatová oblasť - ATC Jelenec má 20 chát, 4 až 7-lôžkových.

Ubytovacia kapacita chát je 112 lôžok. Chaty sú vybavené pitnou vodou a sociálnym zariadením. V areáli je spoločenská miestnosť s TV.

Okres Šaľa, obec Kráľová nad Váhom

Vodná nádrž sa nachádza na rieke Váh a je lemovaná listnatými lesmi a poliami. V okolí nádrže sa nachádzajú menšie vodné plochy, ktoré sú sčasti zvyškami ramenného systému Váhu. Vodná nádrž je intenzívne využívaná na športové rybárstvo a rekreačno-turistické aktivity. Územie je aj významným hniezdiskom Chavkošov nočných v zmiešanej kolónii s Volavkami popolavými.